Jak wziąć pożyczkę na raty?

Wybierz kwotę i czas przez jaki chcesz spłacać pożyczkę na raty

 

Pożyczka ratalna to możliwość uzyskania do 15 000 zł na okres do 48 miesięcy.

Wygodne miesięczne raty dopasujesz do swoich oczekiwań i możliwości korzystając z kalkulatora pożyczki ratalnej, który wskaże Ci wszelkie dostępne kombinacje i kalkulacje.

Osobom, które dotychczas nie korzystały z oferty Ferratum Bank dajemy możliwość ubiegania się o szybką pożyczkę na raty nawet do 10 000 zł.


W kilka minut wypełnij i wyślij wniosek o pożyczkę ratalną

 

Uzupełnij swoje dane osobowe i wyślij wniosek o pożyczkę przez internet 

Aby zajęło Ci to jak najmniej czasu przygotuj:

- swój dowód osobisty

- numer własnego rachunku bankowego

- numer Twojego telefonu komórkowego

Wniosek online sprawia, że niezwłocznie po wysłaniu go trafia on do Biura Obsługi Klienta, które powiadomi Cię SMS-em o decyzji.


Pożyczka bez zaświadczeń o dochodzach dzięki automatycznej weryfikacji

 

W trakcie składania wniosku o szybką pożyczkę sprawdzimy Twoją tożsamość za pomocą serwisu bankowego.

Szybko i wygodnie, a co najważniejsze bez zaświadczeń o zarobkach i dodatkowych formalności możesz dzięki temu rozwiązaniu w bardzo krótkim czasie otrzymać pożyczkę na konto.

Instantor to sprawdzone i często wykorzystywane na rynku narzędzie służące do weryfikacji tożsamości. Jest ono w pełni bezpieczne.


Pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego

 

Automatyczna weryfikacja za pomocą serwisu bankowego sprawia, że nie musisz dokonywać przelewu jakiejkolwiek kwoty z własnego rachunku bankowego.


Przelew pożyczki na konto bankowe

 

Po prawidłowej weryfikacji dochodów i pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku o pożyczkę, pieniądze niezwłocznie wyślemy na Twoje konto bankowe.

W wyjątkowych przypadkach możemy poprosić Cię o uzupełnienie informacji i przesłanie nam skanu lub zdjęcia dowodu osobistego.

W kilka dni po otrzymaniu szybkiej pożyczki, za pośrednictwem Poczty Polskiej, dostarczony zostanie harmonogram spłat otrzymanej pożyczki ratalnej Ferratum Bank.